Akustik Düzenleyici

Akustik Düzenleyici

Akustik düzenleyici yapıya sahip menfez sistemleri, diğer ismiyle ses bariyeri olarak bilinen ürünler jeneratör, kompresör, klima dış üniteleri, hidrafor, blower gibi makinelerin izolasyonunda kullanılan ürünlerdir. Hava kanalı emiş ve egzos hatlarının uçlarında kanal vasıtasıyla aspiratör veya klima santralından gelen ses aktarımını azaltmak için olduğu gibi, iç ve dış ortam arasındaki ses aktarımını azaltmak için de kullanılmaktadır. Hava geçişini aksatmayarak ses geçişini minimuma indiren gürültü izolasyonu alanında kullanılan ses yalıtım malzemeleridir.

Akustik Menfez

Akustik menfez sistemleri, uygun kalınlıkta perfore ve düz metal içinde taş yünü gibi mineral yünler ya da Poliüretan süngeri monte edilmiş, kullanılacağı boşluğa göre özel ölçülerde imal edilen akustik menfezlerdir.

Akustik Panjur

Menfezlerin genişliği, 150 - 300 ve 600mm gibi standart ölçülerde imal edilebildiği gibi ihtiyaca göre farklı ölçülerde de imal edilebilirler. Kasetlerin aralarındaki boşluk, cihazların basınç kaybı hesabına göre tasarlanır.

Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, tecrübeli ustalarımız ve ekibimiz ile projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirmekteyiz.