Hakkımızda

Hakkımızda

GÜRİZ Gürültü İzolasyon Sistemleri olarak 15 yılı aşan bilgi ve tecrübemizi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını yaşamaktayız. Ses yalıtımı ve gürültü önleme konusunda danışmanlık yapan firmamız 2005 yılından itibaren uygulama alanındada çalışmalarımıza hız kazandırmış olup zaman içerisinde Türk endüstürisinde kendimize hak ettiğimiz yeri almış bulunmaktayız.
Kurulduğumuz günden itibaren sadece ses yalıtımı ve gürültü kontrolü hizmeti veren uzman kadroya sahip olan firmamız;
Soğutma grupları ses yalıtımı, Jenaratör Ses Yalıtımı, Havalandırma üniteleri ses yalıtımı , Kompresör ses yalıtımı , Blower ses yalıtımı, Buhar türbinleri ses yalıtımı , Chiller ses izolasyonu , Akustik Panjurlar , Jeneratör Odası ses izolasyonu , Elektrikli - sıvı - gazlı motor ses yalıtmı , Kojenerasyon ses yalıtımı, Fabrika içerisi Pres ses yalıtımı , Fabrika içerisi sessiz ofisler, Tesisat odası ses yalıtımı , Soğutma kulesi ses yalıtımı , Rooftop ses yalıtımı , mekanik tesisat odası ses izolasyonu , Kondenserses Yalıtımı, yol kenarı gürültü ses bariyeri , Akustik menfezler gibi ses yalıtım sistemleri konularda hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Firmamızın değişmez prensipleri günümüzün teknolojisini kullanarak gerek ülkemizin her bölgesinde siz değerli müşterilerimize daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyatlarımız ile maksimum faydayı yakalamak olmuştur.
Üretim ve montajlarımızda başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük, kalite ve uygun fiyat prensibiyle çalışan GÜRİZ GÜRÜLTÜ İZOLASYON SİSTEMLERİ , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.